Portale społecznościowe

Jeszcze trzydzieści lat temu, kiedy chłopakowi podobała się dziewczyna, wysyłał jej listy miłosne lub kupował kwiaty. Co ciekawe, dzisiaj może zrobić obie rzeczy, nie ruszając się sprzed monitora komputerowego. Wystarczy, że jego wybranka ma konto na którymś z potrali społecznościowych. W taki przypadku, kwiaty czy poczta miłosna nie będzie go nic kosztowała, ponieważ wersja wirtualna jest w tym przypadku darmowa.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com
Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Obecnie, facebook czy nasza klasa to narzędzie zawiązywania znajomości, podczas gdy kiedyś w sobotnie wieczory udawano się na prywatki lub do klubów. Z jednej strony, komputery ułatwiają zapoznawanie się osobom nieśmiałym oraz pomagają porozumiewać się osobom, które mieszkają wiele kilometrów od siebie. Bez elektronicznej pomocy wiele osób nigdy nie zyskałoby pewności siebie. Nawiązywanie kontaktów drogą wirtualną jest znacznie łatwiejsze niż w realnym życiu. Powinno się jednak zwrócić uwagę na to, by całkowicie nie przysłoniły nam prawdziwego świata. Widok za oknem jest zdecydowanie piękniejszy, niż się wydaje.

1 thought on “Portale społecznościowe”

  1. Portale społecznościowe to miejsce gdzie coraz częściej ludzie chwalą się swoimi zakupami np: telefonami, samochodami itd. Ja już powoli rezygnuję z portali społecznościowych, aby uwolnić się od oglądania postów znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *