Komputery szansą dla utalentowanych

Ile osób staje się początkującym fotografrem? Ile z nich interesuje się muzyką? W wolnym czasie zdarza się komuś pisać wiersze czy opowiadania? Nie należy pozwolić, by talent pozostał niezauważony. Wystarczy, że posiada się działający komputer z połączeniem internetowym, aby pokazać innym to, co się potrafi. Istnieje kilka portali, na których można publikować swoją twórczość i liczyć na fachową ocenę.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com
Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Zdarza się także, iż osoby świata biznesu przeglądają takie strony w poszukiwaniu młodych talentów. Zatem jak zacząć? Po pierwsze, powinno się znaleźć jeden z fragmentów własnej twórczości, który prezentuje najwyższy poziom. Mógłby być to wiersz, piosenka lub zdjęcie. Jeśli jest się utalentowanym muzycznie, powinnio się opublikować swoją twórczość na stronie takiej, jak myspace czy wrzuta. Jeśli natomiast pisze się lub fotografuje, powinno się zwrócić uwagę na taki portal, jak digart. Na tym portalu, za każdy plik, jaki opublikuje się można liczyć na przyznawane punkty, dzięki którym dowiedzieć się można, czy powinno się szukać innego sposobu wolnego czasu, czy też właśnie to jest swoim powołaniem.

1 thought on “Komputery szansą dla utalentowanych”

  1. Myślę, że osoba pisząca ten artykuł zapewne skończyła filozofię. Nie chce mi się wierzyć w to, że ktoś przegląda przykładowo YouTube i szuka talentów. Szybciej szukaliby w programach TV typu „Mam Talent”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *